(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 20:10

AUDI A7

(Nr 2119461)
AUDI A7

Marka i model:

AUDI A7

Waga w kg (łączna):

1695.00

Dystans: 625.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

450 €

ID firmy: 590969
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-11-2017, 11:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-05 do 2017-11-06

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-11-06, 08:30

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu uwidacznia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Powinno się nie zapominać również, że faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Pfarrkirchen, 84347, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Berlin, 10117, Niemcy

Termin elastyczny