(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 20:10

AUDI A7

(Nr 2119461)
AUDI A7

Marka i model:

AUDI A7

Waga w kg:

1695.00

Dystans: 625.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

450 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-11-2017, 11:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-05 do 2017-11-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-11-06, 08:30

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jeżeli nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Francji. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Należy pamiętać również, że właściwa masa naczepy nie może przerastać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie transportowej na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Pfarrkirchen, 84347, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Berlin, 10117, Niemcy

Termin elastyczny