(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Audi s6, Dodge (Nr 5233410)

Audi s6, Dodge

Marka i model:

Audi s6

Waga w kg (łączna):

1700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2632.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Tarragona

Od 25 lis 2019 do 2 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Bielsk Podlaski

Termin elastyczny


Transport samochodu

Zlecenie przewozu auta uwidacznia się niekiedy, kiedy kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody przewożenia samochodu

Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Wypada nie zapominać także, iż faktyczna masa przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Procedury

Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru samochodu.