(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-26 16:25

audia3

(Nr 2116776)
audia3

Marka i model:

audi a3

Waga w kg (łączna):

1300.00

Dystans: 1910.00 km

Informacje dodatkowe:

Mam do zabrania jeszcze dwa auta z tego samego adresu na ten Sam. z punktu a do b . Prosze chetnych o wycene . Dziekuje

Oferty od Przewoźników (0)

2050 zł

ID firmy: 12705
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 08:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-11-08

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witaj ! Odbieramy auta 3 x w tygodniu z całej Anglii. Posiadamy najazdy, wciągarki (jesli auto nie jeździ) oraz ubezpieczenie. Zajmujemy sie transportem od 10 lat. Zapraszamy. Jeśli to możliwe prosze dać znać jak najszybciej czy auto mamy planowac do załadnku w podanym przez nas terminie.

Cena (zawiera VAT): 2050 zł

Wiadomości: (1)

Adam L. (Przewoźnik)
30-10-2017, 08:47
zabieramy do 4 sztuk jednorazowo. Cena za 3 bylaby 5500
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu uwidacznia się często, jak kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas transportu. Trzeba nie zapominać również, że faktyczna masa przyczepy nie może przekraczać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w firmie w obszarze UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Wellingborough, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Biała Podlaska, 21-500, Polska

Termin elastyczny