(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-26 16:25

audia3

(Nr 2116776)
audia3

Marka i model:

audi a3

Waga w kg:

1300.00

Dystans: 1910.00 km

Informacje dodatkowe:

Mam do zabrania jeszcze dwa auta z tego samego adresu na ten Sam. z punktu a do b . Prosze chetnych o wycene . Dziekuje

Oferty od Przewoźników (0)

2050 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 08:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-11-08

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witaj ! Odbieramy auta 3 x w tygodniu z całej Anglii. Posiadamy najazdy, wciągarki (jesli auto nie jeździ) oraz ubezpieczenie. Zajmujemy sie transportem od 10 lat. Zapraszamy. Jeśli to możliwe prosze dać znać jak najszybciej czy auto mamy planowac do załadnku w podanym przez nas terminie.

Cena (zawiera VAT): 2050 zł

Wiadomości: (1)

MCLOGISTICS
30-10-2017, 08:47
zabieramy do 4 sztuk jednorazowo. Cena za 3 bylaby 5500
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu pojawia się niekiedy, jeśli nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba nie zapominać także, że właściwa waga przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Wellingborough, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

21-500 Biała Podlaska, Polska

Termin elastyczny