(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-02-25 21:23

Auta szt.4 (Nr 2414900)

Auta szt.4

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

4.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2052.00 km

Full truck load

     Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga nade wszystko zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie wyprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić kilka priorytetowych punktów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które zdołają dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, wypadałoby zdefiniować, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być nieosłonięta przyczepa. Jeżeli potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie odpowiednich papierów, jak również w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po dookreśleniu swoich kryteriów, bezproblemowo można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorodnych paczek, a olbrzymia konkurencja pozwala dostanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Dublin, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Otmuchów, 48-385, Polska

Termin elastyczny