(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-31 15:52

auto

(Nr 2339256)
auto

Marka i model:

GLE 400

Waga w kg (łączna):

3120.00

Budżet zlecenia [€]:

83000

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się najczęściej, jeśli zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody transportu wozu

Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Wypada pamiętać również, iż rzeczywista masa przyczepy nie może przerastać właściwej masy auta ciągnącego.

Procedury

Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport u przewoźnika w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Bonn, 53111, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stambuł, Turcja

Termin elastyczny