(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Auto ciężarowe typu hakowiec (Nr 5341658)

Auto ciężarowe typu hakowiec

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

12000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1333.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Geldria, Ede

18 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

30 lis 2019


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz auta osobowego to pestka. Kiedy posiadasz do transportu coś o bardziej niestandardowych wymiarach, chociażby na przykład maszynę rolniczą, naczepę zwykłą, quada, skuter śnieżny lub części do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może masz nawet maszynę latającą, albo jedynie posiadasz niespakowany skuter, wówczas pojawia się kłopot ze znalezieniem właściwej firmy transportowej. Giełda transportowa Clicktrans ułatwia pozbyć się tego typu trudności. Ponieważ mamy w bazie bardzo wiele różnorodnych firm transportowych z różnoraką flotą aut, więc na sto procent znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie przetransportować twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe ma gabaryty.

    Aby dostać zlecenia dostosowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najdokładniej opisać maszynę. To ułatwi firmie transportowej sprawdzić, czy posiada należyty wóz, aby taki transport uskutecznić. W przypadku, kiedy wymiary lub ciężar zestawu przekraczają parametry dozwolone w ruchu kołowym, firma transportowa i jej pracownicy muszą posiadać dodatkowe uprawnienia, a podczas transportu konieczna jest obecność pilota. Kluczowe będzie również zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i potrafi sam wtoczyć się na naczepę, czy też przykładowo ma awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz sprzętu w serwisie Clicktrans zazwyczaj jest mniejsza niż standardowe stawki w branży przewozowej. Na przykład transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie wynoszącym prawie 950 km został wykonany za 900 złotych, czyli blisko 500 zł taniej niż na ogół kosztuje.