(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-27 15:21

auto subaru justy

(Nr 1458832)
auto  subaru justy

Marka i model:

subaru justy

Waga w kg:

900.00

Budżet zlecenia [zł]:

1800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1655.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 15:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-16 do 2016-12-21

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-08, 23:59

Opis oferty:

Towar ubezpieczony.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu pojawia się nierzadko, kiedy kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Niemiec. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca podczas transportu. Wypada nie zapominać także, iż faktyczna waga przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie w obszarze UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Włochy, Millesimo, 17017

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Radom, 26-600

Termin elastyczny