(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-06-01 06:02

Autobus

(Nr 1822412)

Długość [m]:

9

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

7000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1035.00 km

Informacje dodatkowe:

Autobus do zabrania nawet dzisiaj . Jest juz gotowy do odbioru . Pozdrawiam Fovilim

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Transport samochodu osobowego to łatwizna. Jeżeli posiadasz do transportu coś o mniej standardowych wymiarach, choćby na przykład maszynę rolniczą, naczepę zwykłą, quada, skuter śnieżny lub elementy do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo jedynie masz niespakowany rower, wtedy pojawia się problem z wyborem dobrej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ utrudnień. Ponieważ posiadamy w serwisie bardzo wiele różnych firm z różnoraką flotą samochodów, więc na pewno pojawią się firmy transportowe, które będą w stanie zabrać twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe ma rozmiary.

    Jeżeli chcesz uzyskać oferty dostosowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, aby jak najwnikliwiej przedstawić urządzenie. To ułatwi przewoźnikowi sprawdzić, czy posiada odpowiedni samochód, aby taki transport uskutecznić. W sytuacji, jeżeli wymiary lub waga zestawu przerastają parametry dopuszczalne w ruchu kołowym, przewoźnik i jego kierowcy muszą posiadać specjalne uprawnienia, a w trakcie przewozu konieczna jest obecność pilota. Kluczowe jest także określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i może sam wjechać na przyczepę, czy też na przykład ma niesprawności, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport maszyny w portalu Clicktrans zazwyczaj jest mniejsza niż standardowe ceny na rynku transportowym. Przykładowo przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym blisko 950 kilometrów został zrealizowany za 900 zł, czyli blisko 500 PLN taniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Bremerhaven, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wyszków, Polska

Termin elastyczny