(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-06-01 06:02

Autobus

(Nr 1822412)

Długość [m]:

9

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

7000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1035.00 km

Informacje dodatkowe:

Autobus do zabrania nawet dzisiaj . Jest juz gotowy do odbioru . Pozdrawiam Fovilim

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

            Przewóz pojazdu osobowego to pestka. Jeżeli masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych kształtach, czyli np. maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo tylko masz niespakowany skuter, wówczas pojawia się kłopot z wyborem odpowiedniej firmy. Serwis Clicktrans ułatwia rozwiązać ten typ problemów. Dlatego, że posiadamy w bazie bardzo dużo różnorodnych przewoźników z rozmaitą gamą pojazdów, dlatego z całą pewnością pojawią się firmy transportowe, które będą w stanie zabrać twój ładunek niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma gabaryty.

            Aby otrzymać zlecenia dopasowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najwnikliwiej opisać pojazd. To ułatwi przewoźnikowi sprawdzić, czy ma należyty samochód, aby taki transport dokonać. W przypadku, jeśli wymiary lub waga zestawu przewyższają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy mają obowiązek posiadać specjalne uprawnienia, a podczas przewozu konieczna będzie obecność pilota. Istotne jest także zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i może sam podjechać na naczepę, czy też na przykład posiada niesprawności, które na to nie pozwalają.

        Cena za przewóz maszyny w serwisie Clicktrans często bywa mniejsza niż typowe ceny w branży przewozowej. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie o długości prawie 950 kilometrów został wykonany za 900 złotych, czyli aż o 500 złotych mniej niż zwykle taki transport wynosi

Adres i termin nadania

Bremerhaven, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wyszków, Polska

Termin elastyczny