(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-27 10:56

Autobus Lyon-Pacanow

(Nr 2637336)
Autobus Lyon-Pacanow

Marka i model:

Autobus Renault

Waga w kg (łączna):

9000.00

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1726.00 km

Informacje dodatkowe:

Autobus wymiary dł 9m, szer 2,4 , wys 3,20, możliwość załadunku wózkiem widłowym,

Oferty od Przewoźników (0)

7500 zł

ID firmy: 5321
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-04-2018, 14:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-09 do 2018-05-24

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, posiadamy platformy, wyposażone w najazdy. Termin transportu do uzgodnienia. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Cena (zawiera VAT): 7500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu pojawia się często, jak nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Austrii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Trzeba nie zapominać również, iż faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie w obszarze UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Lyon, Francja

Od 30 kwi 2018 do 4 maj 2018

Adres i termin dostawy

Pacanów, 28-133, Polska

Termin elastyczny