(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-25 15:29

Autobus Neoplan Tourliner

(Nr 1921865)

Marka i model:

Neoplan Tourliner 12 m dł 3,8 m wysokości

Waga w kg (łączna):

18000.00

Budżet zlecenia [zł]:

6000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 852.00 km

Informacje dodatkowe:

Poszukuję przyczepy lub holownika do sprowadzenia z Hamburga do Warszawy autobusu turystycznego dwu osiowego 12 metrowego. Adres dostawy: Opacz Mała koło Michałowic na wysokości Raszyna.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu pojawia się często, kiedy kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Wypada pamiętać również, iż rzeczywista waga przyczepy nie może przerastać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Hamburg, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny