(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-25 15:29

Autobus Neoplan Tourliner

(Nr 1921865)

Marka i model:

Neoplan Tourliner 12 m dł 3,8 m wysokości

Waga w kg:

18000.00

Budżet zlecenia [zł]:

6000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 852.00 km

Informacje dodatkowe:

Poszukuję przyczepy lub holownika do sprowadzenia z Hamburga do Warszawy autobusu turystycznego dwu osiowego 12 metrowego. Adres dostawy: Opacz Mała koło Michałowic na wysokości Raszyna.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się często, jak zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody transportu auta

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia w czasie transportu. Wypada nie zapominać również, rzeczywista waga przyczepy nie może przewyższać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Hamburg, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny