(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Autocaravana (Nr 5953235)

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.70

Wysokość [m]:

2.80

Waga w kg (łączna):

3500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2560.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, 106, Deer Valley Ln, Condado De New Castle, Delaware, Estados Unidos, 19807

15 lip 2020

Adres i termin dostawy

Norwegia, Oslo, Oslo

20 lip 2020


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to pestka. Gdy posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, czyli np. maszynę budowlaną, naczepę zwykłą, quada, skuter wodny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo po prostu posiadasz niezapakowany skuter, wtedy zaczynasz mieć dylemat z wyborem profesjonalnej firmy transportowej. Giełda transportowa Clicktrans ułatwia pozbyć się tego typu problemów. Ze względu na fakt, że mamy w serwisie bardzo dużo różnych przewoźników z rozmaitą gamą pojazdów, dlatego bez wątpienia pojawią się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie przewieźć twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada gabaryty.

    Żeby uzyskać ogłoszenia dostosowane do twoich potrzeb, pamiętaj, aby jak najprecyzyjniej przedstawić maszynę. To ułatwi przewoźnikowi zbadać, czy posiada odpowiedni pojazd, aby taki transport zrealizować. W przypadku, jeśli gabaryty lub ciężar pojazdów przekraczają parametry dozwolone w ruchu kołowym, przewoźnik i jego kierowcy powinni posiadać specjalne certyfikaty, a w czasie jazdy wymagana jest obecność pilota. Istotne jest także określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam wtoczyć się na naczepę, czy też, np. ma uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz maszyny w serwisie Clicktrans z reguły jest mniejsza niż typowe stawki w branży przewozowej. Przykładowo transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku wynoszącym około 950 km został spieniężony za 900 zł, czyli prawie 500 PLN taniej niż przeważnie kosztuje.