(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

autocaravana (Nr 6068596)

Długość [m]:

7.400

Szerokość [m]:

2.325

Wysokość [m]:

2.905

Waga w kg (łączna):

3500

Dystans: 1338.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Rott

11 maj 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

18 maj 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. W czasie przewożenia takiego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do przewozu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne parametry wpływające na koszt przewozu: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy naczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innej sytuacji należy posiadać specjalistyczną maszynę, np. mini podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej jednej przyczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 złotych czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do istniejącego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je mocno zabezpieczyć, żeby podczas transportu nie zniszczyły nic w środku naczepy.

Kiedy chcemy użyć możliwości tańszego przewozu, można zlecić transport przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie i zaoferują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko zaakceptować odpowiadającą nam propozycję.