(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

autocaravana mobilvetta euroyatch 190 lx (Nr 6069425)

autocaravana mobilvetta euroyatch 190 lx

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1574.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Lacjum, Rzym

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Belgia, Region Flamandzki, Blankenberge

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. W trakcie transportowania takiego ładunku, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne czynniki decydujące o cenie transportu: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i deklarację, czy naczepa jest działająca. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku trzeba posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli taniej o 510 PLN w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, istotne bywa, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je odpowiednio zabezpieczyć, żeby w czasie transportu nie zdemolowały nic wewnątrz przyczepy.

Gdy potrzebujemy użyć wariantu niedrogiego przewozu, należy zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do tysiąca firm transportowych, które zbadają to zlecenie oraz zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najciekawszą ofertę.