(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-11-20 20:18

Autocaravanas

(Nr 2168091)
Autocaravanas

Długość [m]:

7.00

Szerokość [m]:

2.35

Wysokość [m]:

2.80

Waga w kg (łączna):

3000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 4735.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5200 €

ID firmy: 40103
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-11-2017, 18:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-24 do 2017-12-30

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

OCP! Doświadczenie.

Cena (zawiera VAT): 5200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz wozu osobowego to pestka. Jeżeli masz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, choćby np. maszynę rolniczą, naczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub części do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo jedynie posiadasz niespakowany rower, wtedy pojawia się trudność ze znalezieniem właściwej firmy transportowej. Giełda transportowa Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ trudności. Dlatego, że posiadamy w bazie tysiące różnych firm z różnorodną flotą wozów, dlatego na pewno znajdą się firmy transportowe, które będą w stanie przetransportować twój ładunek niezależnie od tego, jak niestandardowe ma rozmiary.

    Aby zdobyć zlecenia dostosowane do twoich potrzeb, pamiętaj, żeby jak najdokładniej przedstawić pojazd. To pozwoli firmie transportowej zbadać, czy ma należyty samochód, żeby taki transport dokonać. W przypadku, kiedy gabaryty lub waga aut przekraczają parametry dozwolone w ruchu kołowym, firma transportowa i jej pracownicy muszą posiadać specjalne uprawnienia, a w trakcie przewozu konieczna jest obecność pilota. Kluczowe będzie także zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i może sam wtoczyć się na naczepę, czy też na przykład posiada niesprawności, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz sprzętu w portalu Clicktrans nierzadko bywa nie tak wysoka niż standardowe ceny w branży przewozowej. Przykładowo transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku o długości blisko 950 km został wykonany za 900 zł, czyli około 500 złotych taniej niż przeważnie kosztuje.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

La Orotava, Hiszpania

Termin elastyczny