(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-29 08:47

Averiado nissan qashqai

(Nr 2246532)
Averiado nissan qashqai

Marka i model:

Nissan modelo qashqai

Waga w kg (łączna):

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1412.00 km

Informacje dodatkowe:

Hola pues mi coche se me ha averiado estando de vacaciones acá en España. El coche no prende pero puede moverse empujado.

Oferty od Przewoźników (0)

700 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 12:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Współpraca z naszą firmą jako doświadczoną w branży logistycznej zawiera same korzyści dla Państwa jako zleceniodawcy. Główną zaletą naszej firmy jest bardzo dobra znajomość rynku transportowego, doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat pozwoli w optymalizacji procesu transportowego. Podchodzimy bardzo elastycznie do każdego klienta i każdego zlecenia transportowego co przekłada się na minimalizowanie kosztów transportu tym samym wzrost zysków dla Państwa.Iwona M

Cena (zawiera VAT): 700 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu uwidacznia się często, gdy nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Czech. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać także, iż właściwa waga naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie na terenie UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Vitoria-Gasteiz, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bracknell, RG12 1EQ, Wielka Brytania

Termin elastyczny