(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-19 19:17

bagaz 40kg, 3 torby/walizki, z Hiszpanii do Polski

(Nr 2165346)
bagaz 40kg, 3 torby/walizki, z Hiszpanii do Polski

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3215.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. Zwłaszcza delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Malaga, Hiszpania

25 lis 2017

Adres i termin dostawy

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny