(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Banco de trabajo de taller (Nr 6070505)

Banco de trabajo de taller

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

35

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 493.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Kordoba

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Region Murcji, Kartagina

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien należycie osłonić sprzęt, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, rys oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: frezarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu będzie zależna głównie od wymiarów jak i wagi maszyny oraz od odległości od miejsca załadunku do obszaru wyładunku. Na co dzień przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i wymaga przepisowych certyfikatów oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce średnia cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z wydatkiem około 1,02 zł/km.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu za granicą

Popularnymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy i Anglia. Średni koszt przewozu maszyn lub sprzętu za jeden km na trasie nasz kraj – Wielka Brytania kosztuje 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do UK zapłacimy prawie 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku Polska – Niemcy za przewóz maszyn wydamy prawie 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka cena wynosi średnio 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.