(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-28 18:13

barek kuchenny

(Nr 2328652)

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 522.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

450 zł

ID firmy: 667917
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-01-2018, 23:43

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam,załadunek w Ełku możliwy tylko 5.02... Przesyłki ubezpieczone,solidnie na miejsce... Zapraszam do kontaktu

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

800 zł

ID firmy: 59796
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-01-2018, 21:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

1190 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 22:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 1190 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 Z chwilą gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ pomyłki w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od  zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nowego wyposażenia.

W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie należałoby rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niepewne, ponieważ elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo segment może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych obiektach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając wyjątkowo czujność na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie  na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

 

Adres i termin nadania

Ełk, 19-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, 30-001, Polska

Termin elastyczny