(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-28 18:13

barek kuchenny

(Nr 2328652)

Długość [m]:

1,6

Szerokość [m]:

0,60

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 522.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

450 zł

ID firmy: 667917
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-01-2018, 23:43

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam,załadunek w Ełku możliwy tylko 5.02... Przesyłki ubezpieczone,solidnie na miejsce... Zapraszam do kontaktu

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

800 zł

ID firmy: 59796
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-01-2018, 21:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

1190 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 22:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 1190 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do doszczętnego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy nienowe meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości oraz wymyć, np. wilgotną gąbką. Potem należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, ponieważ części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych obiektach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu mebli, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Ełk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny