(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2017-10-25 15:22

basen typu osemka .

(Nr 2114232)

Długość [m]:

5.25

Szerokość [m]:

2.73

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

160.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

ladunek jest dosc błachy nalezalo by go polozyc na plasko tak jak lezy . transport bokiem odpada gdyz wtedy potrzeba bylo by wstawic wregi -zastrzaly .sciany basenu sa miekkie i moga popekac

Opakowanie ładunku:

nie ma opakowania . przy zaladunku bedzie pomoc do godz 15.45... rozladunek jak odpowiada .

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 385.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za paczki, których transport zobowiązuje do specjalnej uwagi uważa się paczki, które szybko ulegają defektom oraz są delikatne i łamliwe. Zaliczamy do nich m.in. instrumenty muzyczne, elementy szklane, antyki, wyroby ceramiczne oraz przedmioty wykonane z delikatnych tworzyw. W otoczeniu zazwyczaj przewożonych przedmiotów możemy wyróżnić pianina, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, lampy, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia prawidłowego osłonięcia paczki jest priorytetowa. Warto wziąć tworzywa zabezpieczające jak na przykład: folia bąbelkowa, folia stretch oraz papier. Folii bąbelkowej i papiery dobrze jest wykorzystać do zabezpieczenia mniejszych rzeczy – można je kupić w markecie budowlanym lub w serwisach internetowych. Tymczasem folia stretch stosowana jest do osłonięcia całego przedmiotu. Do ochronienia paczki można wziąć także pledy, styropian, czasopisma, ubrania i taśmy.

Koszt przewozu przesyłki o specjalnej ostrożności

    Cena transportu paczki, która jest specjalnej ostrożności uzależniony jest od ciężaru oraz gabarytów, a także od trasy pomiędzy miejscem załadunku i miejscem rozładunku. Na ostateczną cenę może zaważać również konieczność zapewnienia tworzyw osłaniających przez firmę przewozową. Przykładowo, za transport lustra na trasie Warta - Gliwice zapłacono niecałe 250 zł. Natomiast za przewóz zegara nad kominek z Holandii do Łodzi wydano kwotę 200 zł. Za przewóz rzeźby z kamienia na trasie Umianowice – Warszawa cena wyniosła 300 zł.

Adres i termin nadania

Dąbrowa Górnicza, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gorzuchowo, 86-212, Polska

Termin elastyczny