(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-07-25 12:52

Bęben z kablem

(Nr 1921539)
Bęben z kablem

Długość [m]:

2,4

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

1,3

Waga w kg:

3.50

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 214.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1590 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 21:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-08-01

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1590 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przetransportowania mały ładunek, który nie potrzebuje wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje wykorzystania dużej przestrzeni, wówczas wybranie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest trafne. 

    Do ciężarówek używanych w przewozie LTL zalicza się auta, których waga przewyższa 3,5 t. oraz inne pojazdy spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka lub furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W wycenie transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – waga i gabaryty. Trzeba także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, należy opisać pakunek. Kluczowa jest także informacja w sprawie usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy także załadunek i wyładunek. Znaczącą daną jest także czas zrealizowania usługi.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Bogatynia, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Siedlec Trzebnicki, Polska

Termin elastyczny