Benimar Mileo 323 motorhome (Nr 7622434)

Benimar Mileo 323 motorhome
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Benimar Mileo 323 motorhome
675 x 230 x 305 cm
3200 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
3200 kg
Dystans
2893 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Benissa

Od 15 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Aberdeenshire, Turriff

Od 16 kwi 2021 do 14 maj 2021


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz pojazdu osobowego to nic trudnego. Kiedy posiadasz do transportu coś o bardziej niestandardowych wymiarach, chociażby na przykład maszynę rolniczą, naczepę kempingową, gokarta, skuter wodny lub części do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo tylko masz niezapakowany skuter, wtedy pojawia się trudność z wyborem fachowej firmy transportowej. Giełda transportowa Clicktrans ułatwia rozwiązać ten typ problemów. Ponieważ posiadamy w serwisie tysiące różnorodnych firm z różnorodną flotą wozów, więc na pewno znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie przewieźć twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada wielkości.

    Żeby otrzymać zlecenia dostosowane do twoich potrzeb, nie zapomnij, aby jak najszczegółowiej opisać maszynę. To pozwoli firmie transportowej zweryfikować, czy ma właściwy wóz, aby taki przewóz zrobić. W sytuacji, gdy wymiary lub waga pojazdów przewyższają parametry możliwe w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy mają obowiązek mieć specjalne uprawnienia, a w trakcie przewozu wymagana będzie obecność pilota. Znaczące jest ponadto określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i potrafi sam wjechać na naczepę, czy też przykładowo ma niesprawności, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz sprzętu w portalu Clicktrans często jest niższa niż typowe ceny w branży przewozowej. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku wynoszącym około 950 km został wykonany za 900 PLN, czyli około 500 PLN taniej niż na ogół taki transport wynosi.