(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-04-30 01:26

Beta ark 49cc

(Nr 1760208)

Marka i model:

Beta ark

Waga w kg:

80.00

Dystans: 595.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

70 €

ID firmy: 419482
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2017, 15:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-03 do 2017-05-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Hola,para recoger el dia 3,durante el dia

Cena (zawiera VAT): 70 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to często drogie towary, które wyglądają na na ogół nieproste do unieruchomienia podczas przewozu. Nieproste - chociaż jedynie na pozór. Poprawnie umocowany jednoślad w 100% przetrwa przewóz bez ani jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. Podczas transportu na naczepie, konieczne są cztery pasy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są tylko dwie, gdyż mają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Kluczowe jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć w trakcie drogi, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach wozu i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Istnieją również platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie zapełniają całego miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest ryzykowne i grozi zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma przewozowa może przewieźć motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Retamal de Llerena, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Elche/Elx, Hiszpania

Termin elastyczny