(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-04-30 01:26

Beta ark 49cc

(Nr 1760208)

Marka i model:

Beta ark

Waga w kg:

80.00

Dystans: 595.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

70 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2017, 15:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-03 do 2017-05-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Hola,para recoger el dia 3,durante el dia

Cena (zawiera VAT): 70 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to często cenne ładunki, które wyglądają na względnie nieproste do unieruchomienia w trakcie przewozu. Ciężkie - chociaż jedynie pozornie. Odpowiednio przymocowany pojazd w 100% przetrwa przewóz bez żadnej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie transportu na przyczepie, potrzebne cztery liny trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są wyłącznie dwie, gdyż dysponują one szyny uniemożliwiające przesuwanie się jednośladu. Kluczowe jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie drogi, a dodatkowo trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach samochodu oraz pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak motoru, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i często nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

     Można zawsze dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. belki jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu maszyny stale. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może zabrać motor na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Retamal de Llerena, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Elche/Elx, Hiszpania

Termin elastyczny