(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Betoniarka mała 120, glebogryzarka, piecyk typu koza zyliwny i kilka ma rzeczy (Nr 4904850)

Betoniarka mała 120, glebogryzarka, piecyk typu koza zyliwny i kilka ma rzeczy

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1414.00 km

Adres i termin nadania

Belgia, Vlaanderen, Geel

Od 15 sie 2019 do 8 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Brzozów

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi dostatecznie dobrze ochronić maszynę, żeby uniknąć różnego rodzaju awarii, otarć jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu jest związana zazwyczaj od wymiarów i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do punktu rozładunku. Z reguły transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i wymaga właściwych zaświadczeń oraz profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju śr. cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z wydatkiem blisko 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu za granicą

Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt przewozu maszyn i sprzętu na 1 km na trasie Polska – Wielka Brytania kosztuje 0,70 złotych. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do UK będzie kosztował blisko 0,23 zł za kilometr. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń będzie kosztował prawie 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka zapłacimy średnio 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.