(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-01-05 13:42

Betonowóz plus kiper

(Nr 2258440)
Betonowóz plus kiper

Długość [m]:

8.8

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

3.7

Waga w kg (łączna):

18000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 829.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn i sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który powinien dostatecznie dobrze ochronić sprzęt, żeby ustrzec się zniszczeń, zarysowań i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu są spawarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, maszyny czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu

    Cena przewozu urządzeń i sprzętu będzie związana głównie od gabarytu i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do miejsca wyładunku. W większości przypadkach transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i wymaga właściwych koncesji jak i dużej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju średnia cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z ceną prawie 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu za granicą

    Głównymi kierunkami w europejskim transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu za 1 kilometr przy trasie nasz kraj – Anglia jest wydatkiem około 0,70 złotych. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie niecałe 0,23 zł/km. Natomiast na trasie Polska – Niemcy za transport urządzeń wydamy blisko 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka będzie wynosił średnio 1,18 zł/km, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Florange, 57190, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jędrzychowice, 59-900, Polska

Termin elastyczny