(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-07-24 16:14

białoruśka rolnicza

(Nr 1920075)
białoruśka rolnicza

Dystans: 125.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych zaliczają się przykładowo:

maszyny do prac ziemnych (spycharki, walce),urządzenia do robót drogowych przykładowo stabilizatory podłoża,maszyny do prac palowych (zestawy palownicze, rury obsadowe),urządzenia do hydromechanizacji (wiertnice, pompy),maszyny do przeróbki kruszyw,maszyny do prac zbrojarskich,maszyny do wyrobu i transportu masy betonowej (betoniarki i środki transportu masy do betonowania),urządzenia do przewozu samochodowego (różnego rodzaju ciągniki i auta ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,narzędzia posiłkowe (zawiesia, czy inne agregaty),pojazdy do transportu niedalekiego (dźwignice i ładowarki przenośnikowe). Przewóz urządzeń drogowych to transport ponad formatowy, co sygnalizuje, że firma powinna posiadać właściwe uprawnienia i dysponować należytym sprzętem. Do transportu urządzeń drogowych w głównej mierze używa się dużą naczepę – tele lub triefbetty.

Cena przewozu urządzeń budowlanych

    Koszt transportu maszyn budowlanych uzależniony jest w głównej mierze od wymiarów, wagi i stanu pojazdu, a również od odległości pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem rozładunku. Dodatkowo istotnym czynnikiem wpływającym na koszt bywa jego termin wykonania. Przykładowo, transport wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) kosztował 1490 złotych.

Adres i termin nadania

Chorkówka, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kobylec, Polska

Termin elastyczny