(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-01-29 09:52

Białystok - Calpe - Wrocław

(Nr 2330328)
Białystok - Calpe - Wrocław

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

25

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3013.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, opłaca się opublikować bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, kiedy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Białystok, 15-001, Polska

Od 2 mar 2018 do 6 mar 2018

Adres i termin dostawy

Calpe, Hiszpania

Od 9 mar 2018 do 10 mar 2018