Bici btt x 8 (Nr 7602073)

Bici btt x 8
Waga
Sztuk
Bici btt
15 kg
8
Łączna waga:
120 kg
Dystans
137 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Jabugo

Od 4 cze 2021 do 5 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Los Palacios Y Villafranca

Od 5 cze 2021 do 6 cze 2021


Transport rowerów

Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki jednoślad warto zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego opakowania bądź nabyć pasujący karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu warto zdemontować i ściągnąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru najlepiej osadzić w osobnych, małych kartonach bądź osłonić kawałkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby czy też przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle należy zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów chroniących jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty realizacji przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.