Bici carretera x 10 (Nr 7929532)

Bici carretera  x 10
Waga
Sztuk
Bici carretera
10 kg
10
Łączna waga:
100 kg
Dystans
1839 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londres

Od 8 sty 2022 do 5 sie 2022


Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

W przypadku, gdy transportujemy nowiutki jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła albo kupić odpowiedni karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle , należy poodkręcać i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu przydałoby się osadzić w osobnych, mniejszych kartonach albo zabezpieczyć fragmentami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wystające części na przykład jak śruby albo przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie opłaca się zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

Jeśli zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie materiałów ochraniających rower.

Koszt transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a także terminu wykonania przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.