bici de carretera (Nr 8017218)

bici de carretera
Waga
Sztuk
bici de carretera
9 kg
1
Łączna waga:
9 kg
Dystans
1099 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Włochy, Lacjum, Rzym

Od 15 wrz 2021 do 17 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Austria, Wiedeń, Wiedeń

Od 1 paź 2021 do 31 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na transport rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, gdy transportujemy nowiutki rower należy pozostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu albo kupić taki karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu trzeba zdemontować i usunąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru najlepiej osadzić w osobnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć wycinkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby lub przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle należy zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Gdy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw chroniących rower.

Cena transportu roweru

Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wymiarów, a także terminu realizacji transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.