Bici de Montana (Nr 8025356)

Bici de Montana
Waga
Sztuk
Bici de Montana
14 kg
1
Łączna waga:
14 kg
Dystans
538 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 13 wrz 2021 do 11 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, jak przewozimy nowiutki jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła albo nabyć odpowiedni karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle trzeba zdemontować oraz usunąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu dobrze będzie ulokować w odrębnych, mniejszych pudełkach lub osłonić wycinkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby bądź przerzutki należy zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle warto osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Jeśli zdecydujemy się zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie materiałów ochraniających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wielkości, a również daty wykonania przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.