(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-23 20:03

bici de mt (Nr 3002780)

bici de mt

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: 653.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego kartonu bądź kupić odpowiedni karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle , należy zdemontować i zdjąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru dobrze będzie umieścić w oddzielnych, małych kartonach czy też zabezpieczyć wycinkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby lub przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu warto zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw osłaniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Fuenlabrada

26 lip 2018

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicia, Villagarcía De Arosa

31 lip 2018