Bici eléctrica x 2 (Nr 8026827)

Bici eléctrica x 2
Waga
Sztuk
Bici eléctrica
25 kg
2
Łączna waga:
50 kg
Dystans
531 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

21 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Ibiza

26 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję na transport rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, kiedy przewozimy nowiutki rower warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania , ewentualnie nabyć stosowny karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu trzeba odkręcić oraz ściągnąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru warto umieścić w oddzielnych, małych kartonach bądź zabezpieczyć kawałkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby bądź przerzutki trzeba osłonić brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o doręczenie surowców osłaniających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a również terminu wykonania transportu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.