Bici mtb electrica x 1, Bici mtb x 1 (Nr 7679846)

Bici mtb electrica x 1, Bici mtb x 1
Waga
Sztuk
Bici mtb electrica
24 kg
1
Bici mtb
11 kg
1
Łączna waga:
35 kg
Dystans
828 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kantabria, Santander

Od 16 sie 2021 do 17 sie 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalucía, Sevilla

Od 17 sie 2021 do 18 sie 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję na przewóz jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

W sytuacji, gdy transportujemy nowy jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego pudła albo nabyć pasujący karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu opłaca się poodkręcać i zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części roweru dobrze będzie ulokować w osobnych, mniejszych kartonach albo zabezpieczyć fragmentami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby bądź przerzutki warto osłonić tekturowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie należy osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie tworzyw osłaniających rower.

Koszt transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a również terminu wykonania przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.