(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-24 17:38

Bicicleta

(Nr 3007312)
Bicicleta

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 277.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowy jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym pudle. Kiedy potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego kartonu czy też kupić taki karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie opłaca się odkręcić i ściągnąć wszelkie ruszające się części – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu dobrze będzie ulokować w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie osłonić kawałkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby lub przerzutki warto zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle warto osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców chroniących rower.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Carrer de Vidal i Quadras 5, Barcelona, 08017, Hiszpania

31 lip 2018

Adres i termin dostawy

Ronda Maó, 07701, Hiszpania

6 sie 2018