(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-24 20:48

bicicleta

(Nr 3008244)
bicicleta

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 800.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowy jednoślad należy zachować go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak warto umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła albo kupić właściwy karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu trzeba zdemontować oraz ściągnąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru przydałoby się umieścić w odrębnych, małych pudełkach lub osłonić wycinkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby lub przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie warto zabezpieczyć gazetami czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw zabezpieczających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wymiarów, a również daty wykonania transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Ávila‎, 05004, Hiszpania

Od 4 wrz 2018 do 7 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Tuluza, Francja

Termin elastyczny