bicicleta carrera x 12 (Nr 8023166)

bicicleta carrera x 12
Waga
Sztuk
bicicleta carrera
10 kg
12
Łączna waga:
120 kg
Dystans
185 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Walencja

Od 19 paź 2021 do 20 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Ibiza

Od 25 paź 2021 do 26 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

W przypadku, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad warto zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła bądź nabyć stosowny karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać oraz ściągnąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu dobrze będzie umieścić w oddzielnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić fragmentami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu trzeba zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Gdy zdecydujemy się zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o doręczenie surowców ochraniających rower.

Koszt transportu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich gabarytów, a także daty realizacji transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.