Bicicleta de ciudad con sillín para niño x 1, Bicicleta de ciudad x 1 (Nr 7655004)

Bicicleta de ciudad con sillín para niño x 1, Bicicleta de ciudad  x 1
Waga
Sztuk
Bicicleta de ciudad con sillín para niño
25 kg
1
Bicicleta de ciudad
25 kg
1
Łączna waga:
50 kg
Dystans
2592 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Irlandia, Dublin, Dublin

Od 17 cze 2021 do 20 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Benidorm

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w kartonie po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania bądź kupić odpowiedni karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać oraz ściągnąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru dobrze będzie umieścić w osobnych, mniejszych kartonach albo osłonić wycinkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające części takie jak śruby czy też przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w opakowaniu trzeba osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw zabezpieczających przesyłkę.

Koszt transportu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.