bicicleta de montaña (Nr 7883783)

bicicleta de montaña
Waga
Sztuk
bicicleta de montaña
16 kg
1
Łączna waga:
16 kg
Dystans
218 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Fryburg Bryzgowijski

18 paź 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Bensheim

Od 18 paź 2021 do 24 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

W przypadku, gdy przewozimy nowiutki rower opłaca się zachować go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu bądź nabyć taki karton w sklepie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie opłaca się odkręcić oraz ściągnąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu warto umieścić w oddzielnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie warto zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

Gdy zdecydujemy się zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw osłaniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.