Bicicleta de montaña x 2 (Nr 8001571)

Bicicleta de montaña x 2
Waga
Sztuk
Bicicleta de montaña
12 kg
2
Łączna waga:
24 kg
Dystans
349 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Santa Cruz De Tenerife

Od 28 paź 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Corralejo

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

W przypadku, gdy przewozimy nowiutki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła , ewentualnie kupić taki karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle opłaca się zdemontować i zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej ułożyć w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby albo przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle trzeba zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

Jeśli postanowimy zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie tworzyw chroniących jednoślad.

Cena przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także terminu realizacji transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.