Bicicleta electrica x 6 (Nr 7567202)

Bicicleta electrica x 6
Waga
Sztuk
Bicicleta electrica
25 kg
6
Łączna waga:
150 kg
Dystans
3248 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 8 wrz 2021 do 9 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Grecja, Attyka, Ateny

Od 15 wrz 2021 do 16 wrz 2021


Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

W sytuacji, kiedy transportujemy nowiutki jednoślad warto zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania bądź kupić stosowny karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy zdemontować i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru dobrze będzie osadzić w oddzielnych, mniejszych pudełkach czy też zabezpieczyć kawałkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie trzeba zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie materiałów osłaniających jednoślad.

Koszt przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wielkości, a również terminu wykonania przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.