Bicicleta Montaña (Marin Bobcat Trail 4 -2020 29') (Nr 7955785)

Waga
Sztuk
Bicicleta Montaña (Marin Bobcat Trail 4 -2020 29')
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Ekwador, Pichincha, Quito

Od 1 wrz 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalucía, Sevilla

Od 1 paź 2021 do 30 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła albo nabyć stosowny karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu opłaca się poodkręcać oraz zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu warto ulokować w osobnych, mniejszych pudełkach czy też osłonić kawałkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki warto zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu trzeba osłonić gazetami lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców zabezpieczających jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.