Bicicleta MTB (Nr 8048966)

Bicicleta MTB
Waga
Sztuk
Bicicleta MTB
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
2648 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Włochy, Potenza, Melfi

Od 27 wrz 2021 do 28 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicia, Ribeira

Od 11 paź 2021 do 14 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na transport rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, kiedy transportujemy nowiutki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu lub zakupić stosowny karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruchome elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu przydałoby się osadzić w osobnych, mniejszych kartonach czy też osłonić wycinkami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki warto zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle warto zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw osłaniających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wielkości, a także terminu wykonania transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.