Bicicleta Rodado 29 (Nr 7995713)

Bicicleta Rodado 29
Waga
Sztuk
Bicicleta Rodado 29
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

20 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Kadyks

30 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki rower warto pozostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak warto umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu czy też zakupić właściwy karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba odkręcić oraz ściągnąć wszystkie ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części roweru warto ulokować w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić wycinkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy takie jak śruby bądź przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle warto osłonić papierem lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw ochraniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.