Bicicleta x 2 (Nr 7506009)

Bicicleta x 2
Sztuk
Bicicleta
2
Szacunkowa łączna waga
40 kg
Dystans
1035 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 29 cze 2021 do 30 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicja, Burela

Od 1 lip 2021 do 5 lip 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na parę kartonów, aby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego majątku.