(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-28 01:48

Bicycle

(Nr 2327208)
Bicycle

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowiutki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła , ewentualnie kupić właściwy karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się poodkręcać i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, lampy, kierownicę. Powyższe części jednośladu warto osadzić w osobnych, mniejszych pudełkach czy też zabezpieczyć kawałkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby albo przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu należy zabezpieczyć gazetami ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie surowców chroniących rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a również terminu wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Southgate Road 146, Londyn, N1 3GY, Wielka Brytania

Od 3 lut 2018 do 10 lut 2018

Adres i termin dostawy

Steiner Street 548, SF, 94117, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny