(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-28 01:48

Bicycle

(Nr 2327208)
Bicycle

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, gdy przewozimy nowiusieńki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić właściwy karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle , należy zdemontować oraz usunąć wszelkie ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu warto osadzić w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie osłonić kawałkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby albo przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle warto osłonić gazetami lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy postanowimy zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców osłaniających przesyłkę.

Cena przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Southgate Road 146, Londyn, N1 3GY, Wielka Brytania

Od 3 lut 2018 do 10 lut 2018

Adres i termin dostawy

Steiner Street 548, SF, 94117, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny