(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-27 21:35

bicycle

(Nr 2639600)
bicycle

Waga w kg (łączna):

17.00

Dystans: 514.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które dają rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania czy też nabyć pasujący karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle opłaca się zdemontować i ściągnąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy roweru dobrze będzie ulokować w odrębnych, małych kartonach czy też zabezpieczyć fragmentami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy takie jak śruby lub przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu należy osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Gdy postanowimy zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie tworzyw ochraniających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich gabarytów, a także daty wykonania transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Siegen, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Monachium, Niemcy

Termin elastyczny