(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Inne Dodano: 2018-05-01 13:28

Bicycle

(Nr 2649956)
Bicycle

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.24

Wysokość [m]:

0.86

Waga w kg (łączna):

16.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy serwis licytacyjny dotyczący usług przewozowych. Giełda transportowa tworzy bazę bieżących zamówień oraz zapewnia przewoźnikom odpowiedni dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. Aby użyć giełdy przewozowej, należy utworzyć konto – opcja ta jest całkiem darmowa. W dalszej kolejności należy dodać swoje zlecenie (gdy jesteś zlecającym przewóz) lub wyszukać ofertę na wyznaczonej trasie (kiedy jesteś firmą transportową).

Jakie zalety daje Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl przewoźnikom umożliwia dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zleceń w kraju jak i w Unii Europejskiej, a zlecającym transport - szansę pokazania swojego ładunku setką firm transportowym, które sprawnie przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki zobaczycie na giełdzie transportowej?

Na giełdzie transportowej znajdują się zlecenia przewozowe dla wielorakiego gatunku ładunków. Zleceniodawcy mają możliwość zgłosić transport w ramach następujących kategorii, na przykład: meble, motocykle i skutery, ładunki, paczki, łodzie, pojazdy budowlane, przyczepy kempingowe, rowery, quady, skutery śnieżne, części i akcesoria, palety, kontener, wywrotka, sprzęt RTV, sprzęt sportowy, pianina i fortepiany, antyki, dzieła sztuki, jachty, żywność i produkty rolne, zwierzęta jak i wiele innych. Do wziętych kategorii zleceń transportowych są zaliczane: przewóz samochodów, przewóz palet, jak także giełda przeprowadzek. Znaczną większość wystawionych ogłoszeń stanowią zlecenia transportowe na busa, czyli ogłoszenia przewozowe do 3,5 tony.

Adres i termin nadania

Illinois Street, Plainfield, 60544, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Termin elastyczny