Bicycle (Nr 8022051)

Bicycle
Waga
Sztuk
Bicycle
14 kg
1
Łączna waga:
14 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Kanada, Ontario, Toronto

Od 14 wrz 2021 do 15 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Kirgistan, Obwód Czujski, Bishkek, Bishkek, Kyrgyzstan

Od 14 sty 2022 do 15 sty 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, jak transportujemy nowy jednoślad warto zachować go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie osadzić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego opakowania bądź nabyć właściwy karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle , należy poodkręcać i usunąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru przydałoby się ułożyć w odrębnych, mniejszych pudełkach bądź osłonić wycinkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby albo przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle warto osłonić papierem albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie materiałów ochraniających rower.

Koszt przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.