(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-11-20 14:37

Bieżnia

(Nr 2167152)
Bieżnia

Długość [m]:

1.05

Szerokość [m]:

0.76

Wysokość [m]:

1.48

Waga w kg (łączna):

58.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 337.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to maszyny, które głównie spotykamy na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt do siłowni uznaje się także przykładowo: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W sporo przypadkach sprzęt treningowy jest ciężki i ciężko przetransportować go samemu.

    Sprzęt sportowy musi być należycie popakowany i osłonięty w trakcie transportu. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne pudła. Jeśli sprzęt może szybko ulegnąć awarii, trzeba wykorzystać do zabezpieczenia takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, należy go zdemontować oraz zabezpieczyć wszystkie elementy z osobna - w głównej mierze, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy musi być stabilny w środku opakowania – postarajmy się więc o to, żeby luźne obszary w skrzyni zapełnić materiałami czy też folią bąbelkową. Rzeczy nie powinny przemieszczać się w środku kartonu.

Na cenę transportu sprzętu treningowego przyczynia się odcinek pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, ciężar i gabaryty, jak również liczba egzemplarzy potrzebnych do przewiezienia. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 PLN. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 zł.

Adres i termin nadania

Płock, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sejny, 16-500, Polska

Termin elastyczny