(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Bieznia (Nr 4504309)

Długość [m]:

211

Szerokość [m]:

95

Wysokość [m]:

161

Waga w kg (łączna):

195.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 250.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Myszków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Kraśnik

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to urządzenia, które zazwyczaj znajdują się w fitness klubie – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uważa się także między innymi: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W niemało sytuacjach sprzęt sportowy jest ciężki i niełatwo przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt treningowy musi być należycie zapakowany oraz osłonięty podczas transportu. Dobrą praktyką jest zastosować oryginalne torby. Gdy sprzęt może szybko ulegnąć defektowi, trzeba zastosować do osłony takie materiały jak: kartony, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, trzeba go rozkręcić i osłonić wszystkie części odrębnie - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy powinien być stabilny wewnątrz pudła – postarajmy się więc o to, żeby niezapełnione obszary w paczce zapchać materiałami czy też styropianem. Elementy nie powinny przemieszczać się wewnątrz kartonu.

Na koszt transportu sprzętu treningowego przyczynia się trasa pomiędzy adresem załadunku, a adresem rozładunku urządzenia, waga i wielkość, jak również liczba sztuk koniecznych do przewiezienia. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 PLN. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 złotych. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 PLN.